Grupa Zimny Auto na łódzkim rynku działa już ponad 45 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1973 roku od powstania warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów marki Skoda. W 1991 roku, jakowacji. 4 lata później staliśmy się autoryzowanym Dealerem. W międzyczasie w 1993 roku podpisaliśmy umowę na sprzedaż samochodów marki Volkswagen w Piotrkowie Trybunalskim. Przez te wszystkie lata firma przekształciła się z małego rodzinnego zakładu w przedsiębiorstwo mające kilka oddziałów i zatrudniające kilkaset osób.

Jesteśmy dealerem marek Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe i Użytkowe. Nasze autoryzowane salony i serwisy znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Posiadamo jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy importować Skody bezpośrednio z Czechosły także salony samochodów używanych pod patronatem Das WeltAuto, które znajdują się w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych i używanych, dodatkowo pomagamy w wyborze odpowiedniej formy finansowania, proponujemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odkupujemy samochody używane.

W naszych autoryzowanych serwisach Skoda i Volkswagen świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, dysponujemy także pogwarancyjnym serwisem samochodów z grupy VW. Natomiast w naszym centrum napraw blacharsko-lakierniczym dokonujemy napraw samochodów wszystkich marek.

Wieloletnie doświadczenie w motoryzacji potwierdza, że zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań aby nasza kadra była kompetentna i wykwalifikowana, a świadczone przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie.

NASZE ODDZIAŁY

Zimny Auto - Łódź

ul. Rzgowska 142

Zimny Auto - Piotrków Trybunalski

ul. Wojska Polskiego 102

The form's code was not filled in. Please add this in module's editation.
Return
+

NIP: 729-26-16-199. Wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 8.480.000,00 PLN Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego KRS Nr 0000280525.